Akrylové nechty sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové nechty

O ruky je potrebné sa starať a ak túžite po krásnych nechtoch čo najskôr a nechcete čakať, pokiaľ Vám vlastné prirodzené nechty dorastú, môžete využiť aj inú možnosť a to umelú modeláciu nechtov. Akrylové nechty, gélové nechty a gél laky stále vyhľadáva mnoho žien, ktorým sa takáto úprava nechtov páči.

akrylove-nechtyIde o veľmi jednoduché a praktické riešenie, vďaka ktorému budú Vaše nechty niekoľko týždňov vyzerať úžasne. Akrylové nechty sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové nechty. Vyzerajú veľmi prirodzene a aj vďaka tomu sú medzi ženami také obľúbené. Sú vhodné najmä vtedy, ak sú ruky viac namáhané. Ak si zvolíte akrylové nechty, nechajte si ich spraviť u skúsenej manikérky.

Akrylové nechty si môžete nechať spraviť v rôznych dĺžkach a farbách. Počas leta sú veľmi moderné žiarivé farby, v zimných mesiacoch siahajte po tlmenejších farbách. Je možné si nechty nechať aj vyzdobiť kamienkami rôznych veľkostí a tvarov, extravagancii sa medze nekladú. Ak ste zástancami klasiky, tak si zvoľte stále modernú francúzsku manikúru.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s