Zdobenie gélových nechtov podľa ročného obdobia

Gélové nechty sú obľúbené u žien po celom svete a to z niekoľkých jednoduchých dôvodov. Gélové nechty vyzerajú veľmi prirodzene, sú pevné a odolné a dlho vydržia, vďaka čomu sa o svoje nechty nemusíte starať dlhšiu dobu. Možno ich zdobiť rôznymi ozdobami a profesionálna manikérka im dokáže dodať skutočne zaujímavý a neopakovateľný vzhľad.

gélové nechtíkyGél využívaný na modeláciu nechtov neschne, čo umožňuje vytvoriť mnoho krásnych motívov, pridávať do gélu rôzne aplikácie a vytvoriť nechty, ktoré budú vzbudzovať pozornosť. Je možné si nechať vymodelovať nechty v rôznych farbách, tvaroch, alebo dĺžkach, vďaka čomu si každá žena môže zvoliť vzhľad nechtov, ktorý jej bude úplne vyhovovať. Za klasiku sa pri gélových nechtov považuje francúzska manikúra, ktorá je veľmi univerzálna, vyzerá elegantne a vynikne na rukách každej ženy.

Upravené nechty by mala mať každá žena, a ak si nedokážete vypestovať vlastné pekné nechty, gélová modelácia je pre Vás tou správnou voľbou. Gélové nechty je možné zdobiť podľa rôznych udalostí, podľa ročného obdobia, alebo si zvoliť vzor a farbu, ktorá je univerzálna a hodí sa na viacero príležitostí.

Každé ročné obdobie možno charakterizovať určitými farbami, ktoré sa využívajú aj pri nechtovej modelácii, alebo zdobení nechtov. Za jarné farby môžete považovať svetlé farby, od béžovej, cez koralovú, tyrkysovú a akvamarínovú, až po rumelkovú a karamelovú. Farby jari sú svieže, jasné a teplé a na gélových nechtoch vyzerajú neuveriteľne dobre. Nechty v týchto farbách budú pôsobiť nežne a jemne, a vyniknú na rukách každej ženy.

Letnými farbami môžu byť farby od svetlých odtieňov, až po tmavšie tlmené farby. Za základnú letnú farbu môžeme považovať bielu. K ďalším letným farbám patrí levanduľová, čerešňová, vínovočervená, ružová, žltá, mätová a tiež aj zelená. Počas leta je vhodné na nechty používať skutočne výrazné farby. Veľkým trendom sú dokonca aj neónové farby, ako neónová ružová, žltá, zelená a oranžová. Tieto farby na nechtoch vyzerajú veľmi extravagantne.

Jeseň je charakteristická všetkými farbami prírody. Medzi základné farby jesene patria všetky odtiene hnedej. Jeseň sa nesie v znamení medovej, medenej, jantárovej, okrovej a nezabudnime ani na všetky farby jesenného lístia. V jeseni sú vždy veľmi moderné aj karnínovočervené nechty, ktoré sú skutočne extravagantné a odvážne.

Zima so sebou prináša chlad, preto medzi jej charakteristické farby patria chladné odtiene. Vo farebnej škále zimy sa nachádza biela, ľadovo-modrá, tmavé odtiene modrej, smaragdová, šedá a samozrejme aj čierna. Gélové nechty týchto farieb vyzerajú vždy trendovo.

Gély, ktoré sa využívajú na modeláciu gélových nechtov sa vyrábajú už v rôznych farbách, preto je možné si nechať spraviť nechty, aké Vás len napadne. Gélové nechty je možné zdobiť a využívať pri tom aj rôzne ozdoby, od kamienkov rôznych veľkostí, cez nálepky, ozdobné pásiky, až po drvené mušle a sušené kvety. Na zdobenie gélových nechtov sa dokonca využíva aj kašmírový prášok. Na ozdobu gélových nechtov sa v súčasnosti využívajú aj transfér fólie a takéto nechtové zdobenie je veľmi moderné.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s