Zdobenie gélových nechtov transfer fóliami

V súčasnosti je jednoduchosť u gélových či akrylových nechtov potlačená do úzadia a stále častejšie sa využívajú rôzne ozdoby na nechty, ktoré im dodajú výnimočný a neopozeraný vzhľad. Existuje veľké množstvo ozdôb, ktoré sa s obľubou využívajú – fimo ozdoby, kamienky rôznych veľkostí, glitre, kovové ozdoby, mušle, pierka, retiazky, piercingy, 3D ozdoby, sušené kvety, kašmírový prášok, zdobiace pásky, alebo momentálne asi najvyhľadávanejšie transfer fólie.

Metalický vzhľad nechtov

metalové nechtyAk túžite po nechtoch, ktoré upútajú pozornosť už na prvý pohľad, nechajte si ich ozdobiť fóliami. Nechty s metalickom vzhľade sú veľmi trendy a na takúto úpravu sa využívajú práve transfer fólie. Ich aplikácia nie je náročná a každá z nás si nechty pomocou fólií môže vyzdobiť aj sama doma. Takto upravené gélové nechty vyzerajú veľmi moderne, ale zároveň elegantne, sú vhodné na väčšinu večerných príležitostí, na večierky, svadby, alebo plesy. Fólie dodajú nechtom skutočne luxusný vzhľad.

Čo všetko je na takéto zdobenie nechtov potrebné?

Okrem samotných fólií, ktoré je možné si zaobstarať v zlatej, striebornej, alebo aj medenej farbe, sú nevyhnutné aj nožnice, pilník, zatlačovať nechtovej kožtičky – najlepšie pomarančové drievko a tiež aj vrchný priesvitný UV gél, alebo klasický lak na nechty. K tomu, aby sa s fóliou dobre pracovalo je potrebná aj lampa, ktorá ju rozohreje a vďaka tomu sa s ňou bude lepšie pracovať.

Pred začatím zdobenia je dobré si fóliu nastrihať na menšie časti, čo uľahčí modeláciu. Pred aplikovaním fólie je tiež potrebné nechty upraviť – zatlačiť kožtičku a prebrúsiť nechty. Následne je možné aplikovať fóliu, ktorú je potrebné však najskôr zohriať nad lampou – fólia sa stane pružnejšou. Je potrebné ju na necht dobre popritláčať, aby nevznikli vzduchové bubliny, ktoré by skazili konečný efekt. K zafixovaniu fólie sa používa klasický priesvitný lak na nechty, alebo priehľadný gél lak. Takýmto spôsobom je možné ozdobiť nielen prírodné nechty, ale aj tie gélové.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s