Najväčšie výhody gél lakov

Gél laky možno smelo označiť aj ako revolučný trend v nechtovom dizajne. Ide o špeciálne laky, ktoré sú vyvinuté na báze gélu využívaného pri gélovej nechtovej modelácii. Keďže ide o lak na báze gélu, je potrebné, aby každá vrstva vytvrdla pod UV lampou. Tento spôsob lakovania nechtov je skutočne nenáročný a v súčasnosti veľmi vyhľadávaný. V porovnaní s klasickými lakmi na nechty je tento spôsob dlhodobejší. Gél lak totiž na nechtoch vydrží neporovnateľne dlhšie, ako klasické laky na nechty. Vydržia na nechtoch 2-3 týždne a po tomto období je potrebné lak z dôvodu odrastania doplniť.

Aké sú výhody gél lakov?

gél lak

Nie všetky ženy túžia po umelých nechtoch určitej dĺžky. Chcú len, aby ich nechty vyzerali dobre dlhšie obdobie. Práve pre tieto dámy sú gél laky ako stvorené. Ich najväčšou výhodou je ich odolnosť a skutočnosť, že na nechtoch vydržia pár týždňov. Sú flexibilné, je možné ich využívať nielen na prírodné nechty, ale tiež aj na nechty umelé, najčastejšie gélové. Gélové laky sa vyznačujú tiež aj vysokou krycou schopnosťou.  Gél laky možno pomocou špeciálnej tekutiny odstrániť a prirodzené nechty ostanú bez poškodenia. K úprave nechtov gél lakmi je potrebné si zaobstarať UV lampu, primer, podkladový gél lak, farebný gél lak, pilník a samozrejme aj odstraňovač gél laku.

zdobený gél lak

Hoci sú gél laky nanášané na prírodné nechty, samotný necht nepoškodzujú. Pred jeho samotným nanesením sa necht odmastí a prebrúsi, aby sa vytvoril drsnejší povrch. Následne sa nanesie vrstva primeru, vďaka ktorému gél lak lepšie priľne. Druhú vrstvu tvorí podkladový lak, ktorý sa nechá vytvrdnúť pod UV svetlom. Takto bude necht pripravený na vrstvu farebného gél laku, do ktorého je možné aplikovať aj rôzne nechtové ozdoby. Aj táto vrstva vytvrdne len pod UV svetlom. Následne sa zotrie z nechtu výpotok a úprava nechtov gél lakom je hotová.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s