Zdobenie gélových nechtov – zimné motívy

Trend gélových nechtov stále prevláda a za veľmi obľúbené sa považuje ich zdobenie podľa príležitostí, ako napríklad podľa ročných období. Tematické zdobenie, respektíve tematická manikúra dodá vaším rukám krásny vzhľad, ktorý vám bude mnoho žien určite závidieť, tak smelo do toho. Keďže tu máme zimu, v tomto článku sa budeme venovať zimnému zdobeniu, ktoré bude viacúčelové, teda vhodné na slávnostné príležitosti, ako aj na bežné nosenie, napríklad do zamestnania.

Pre zimné obdobie sú charakteristické tzv. chladné, alebo studené farby, kam môžeme zaradiť všetky odtiene šedej, modrej, fialovej, alebo zelenej.  V zime je vhodné siahnuť aj po zlatej, alebo striebornej, pretože kovové odtiene sú do chladných a mrazivých dní skvelé a na nechtoch krásne vyniknú.

Tipy a triky na vytvorenie krásnych gélových nechtov

Zimných inšpirácií na vytvorenie zaujímavého zdobenia je mnoho a vybrať si to najvyhovujúcejšie môže byť niekedy veľmi zložité. Nájsť takú alternatívu zdobenia nechtov, ktorá by bola vhodná na denné nosenie, ale aj na večierky, či v tomto období aktuálne plesy, môže dať zabrať, ale pri troche snahy sa to dá. Za klasiku sa považuje francúzska manikúra s rôznymi obmenami farieb. Konce nechtov nemusia byť klasicky biele, ale napríklad ľadovo modré – vytvorené glitrovým prachom, ktorý sa mieša s gélom používaným na modeláciu gélových nechtov.

zimné ozdoby na nechty

zimné ozdoby na nechty

Keďže je zima spojená aj s obdobím Vianoc, tak môžete využiť aj rôzne ozdoby s vianoč

nými motívmi, ako sú napríklad vločky, imelo, stromčeky, hviezdičky, vianočné gule a skvelé sú na nechtoch aj tzv. nórske vzory, ktoré evokujú zimu. Gélové nechty znesú každé zdobenie, či už budú využité na ich úpravu rôzne ozdoby, vodolepky, kamienky, kovové ozdoby, fimo ozdoby, alebo glitre. Manikúra v ľadových odtieňoch, kovových farbách, alebo s využitím rozličných ozdôb je pre zimné mesiace vhodná a na gélových nechtoch určite krásne vynikne.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s