5 tipov na darčeky ako ušité pre starú mamu

Blíži sa sviatok vašej babky a vy neviete, čím ju potešiť? Určite sa od svojich vnukov či vnučiek poteší akémukoľvek darčeky, no ak sa chcete naozaj trafiť do čierneho, prinášame vám zopár tipov, ktorými sa pri výbere darčeka pre babku môžete inšpirovať.

  1. Tip: Šperky potešia ženu v každom vekuKtorá žena by sa nepotešila krásnemu šperku? My takú nepoznáme. Avšak nezabudnite šperky prispôsobiť veku. Určite neurobíte dobre, ak svojej babke darujete veľké ligotavé náušnice v tvare kruhov, ako mala Julia Roberts v Pretty Woman. Blyšťavú bižutériu si radšej nechajte pre sestru či kamarátku. Pre staršie dámy sú vhodné napríklad perlové náušnice, ktoré skvelo ladia s krásnymi šedinami vo vlasoch. Uvidíte, ako sa im vaša babka poteší.
  2. Tip: Brošňou nič nepokazítePoprezerajte si staré fotografie, na ktorých je vaša stará mama. Rada sa v mladosti parádila? V tom prípade máme ideálny darček pre babku! Brošňu. Takouto vkusnou maličkosťou od vás sa budú určite veľmi rady pýšiť.
  3. Tip: Klasika, ktorou nič nepokazíte a ešte aj zahreje nohyAsi vám je hneď jasné, o čom hovoríme – o papučiach. Vaša babka isto väčšinu svojho života strávila na nohách, teraz si zaslúži oddych. Pohodlné papuče jej k tomu určite prispejú a poteší sa im.
  4. Tip: Kvetiny potešia srdce každej ženyA to aj babkine. Kvety pripomínajú krásu a život. Kúpte svojej babke jej najobľúbenejšie kvetiny a zaručene jej vyčaríte na tvári úsmev.
  5. Tip: Kniha pre vášnivú čitateľkuPatrí vaša babka k tým, čo majú obývačku doslova vystlanú knihami a za najväčší relax považujú čítanie kníh? Tak v tom prípade už darček pre babku máte vymyslený. Poprezerajte si jej zbierku kníh a zamyslite sa nad tým, aký žáner má najradšej a akú knihu ešte nečítala. Dnes zoženiete akúkoľvek knihu, či už novú, alebo starú v antikvariáte. Možností je veľa, stačí posurfovať po internete a určite na niečo natrafíte.

Darček môže byť len jeden, ale nezabudnite, že najkrajším darčekom pre vašu starú mamu vždy bude vaša prítomnosť a úsmev. Takže ním pri najbližšej návšteve určite nešetrite.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s