Aký darček vybrať mužovi? Samozrejme netradičný a originálny

Nielen ženy, ale aj muži si raz za čas zaslúžia darček, ktorý im ulahodí, poteší a spraví radosť. Ale ako vybrať darček, ktorý by bol skutočne pútavý a zaujímavý? Po čom siahnuť, aby bol muž skutočne potešený a prekvapený? Skúste prehliadnuť tie klasické darčeky, akými sú napríklad fľaša dobrého alkoholu, kvalitné hodinky, alebo kozmetika a zamerajte sa na niečo viac originálne a netradičné.

Ktorý darček mužovi patrí medzi netradičný a originálny?

Netradičné darčeky mužovi by sme si mohli rozdeliť do niekoľkých základných skupín, z ktorých si určite vyberie každý.

  • Adrenalínové darčeky. Adrenalín miluje takmer každý chlap. Ak máte doma dobrodruha, alebo milovníka adrenalínových športov a zážitkov, tak máte vyhraté. Vhodnými darčekmi v takomto prípade môže byť napríklad vyhliadkový let vrtuľníkom, alebo balónom, rafting, bungee jumping, zoskok z lietadla, škola šmyku, jazda v pretekárskom aute a podobne.
  • Zážitkové darčeky. K zážitkovým darčekom patria samozrejme aj adrenalínové darčeky. Ale môžeme k nim tiež zaradiť aj rôzne kurzy podľa toho, aké má obdarúvaný chlap záľuby. Niekoho môže potešiť napríklad kurz varenia, maľovania, alebo niečo podobné.
  • Darčeky podľa záľub. Ak má váš priateľ, alebo manžel nejaké záujmy, záľuby, alebo hobby, tak mu môžete vybrať darček z tejto oblasti. Darček inšpirovaný jeho záľubou mu prezradí, že ho skutočne poznáte a viete, čo má rád. Chodieva na ryby? Darujte mu nový rybársky kufrík. Je to domáci kutil? Určite sa poteší novému náradiu. Číta knihy? Vhodným darčekom môže byť novinka od jeho obľúbeného autora. Obľubuje turistiku? Kúpte mu nové funkčné oblečenie. Možností je naozaj veľa, stačí len popremýšľať a vhodný darček vám určite napadne.
  • Auto. Chlap a auto – to je kapitola sama o sebe. Darček mužovi v podobe doplnkov do auta určite nevyjde na zmar, pretože každý chlap svoje auto jednoducho miluje. Či už sa rozhodnete kúpiť mu sadu na čistenie, nové návleky na sedačky, alebo iné doplnky, tak nemusíte mať obavy, že spravíte krok vedľa.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s