Hmyzu vstup prísne zakázaný!

Leto je už nielenže predo dvermi ako hostia, ktorí chodia na (ne)radosť všetkých načas, ale už sa nám aj krásne rozvaľuje v obývačke. Znova teda nastáva ten čas, kedy z pivnice prinesiete ventilátory, tí šťastnejší zapnú klímu, chladničku zapracete fľašami s vodou a… vetráte. Práve letné vetranie, ktoré je poväčšine, priznajme si, aj tak úplne zbytočné, lebo v lete sa nám v najväčších horúčavách vietor tak či tak naschvál vyhýba, môže spôsobovať množstvo problémov.

Jedným z nich je, samozrejme, aj hluk, ktorý vaše plastové okná po celý rok usilovne zadržiavali, ale ďalším je aj otravný hmyz, ktorý ako keby na celom paneláku videl len jedine vaše otvorené okno. Teda aspoň vy máte možno taký pocit. A tak sa z väčšiny vás stanú masoví vrahovia komárov, ôs, včiel, múch a vlastne všetkého, čo si dovolí preletieť vaším otvoreným oknom. A keďže fľaky na stene ako spomienky na statočnú smrť rôznych druhov hmyzu ešte do módy neprišli a každú jednu jeseň nanovo maľovať izby tiež nikoho nebaví, ponúkame vám jedno jednoduché riešenie. Tým sú praobyčajné sieťky proti hmyzu.

Sieťka proti hmyzu je jedným z tých ľudských vynálezov, ktorý maximálne neoceňujete, keď ho máte, ale ak na vašom okne chýba, tak je to zrazu katastrofa. Počas dusných teplých letných nocí asi len málokto dokáže spať pri zatvorenom okne. A tak všetci veselo vetráte. Ak vám však chýba sieťka na okne, buďte si celkom istí, že okrem vás a ďalších možných okupantov vašej spálne podľa vášho vlastného výberu, sa k vám do izby nahrnú ešte aj rôzne malé lietajúce príšery. O publikum, ktoré veľmi rado narúša spánok sadaním si na váš nos, teda máte zaručene postarané.

 No neznie to otravne? Naozaj vám to nestojí za jeden výlet do obchodu či klik na stránku a zakúpenie si sieťky proti hmyzu? Skutočne tu nie je nad čím rozmýšľať. Možno iba ak máte v pláne založiť chovnú stanicu múch. Ak to však nie je váš prípad, spravte niečo pre svoje biele steny a pokojný spánok. Ocenia to.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s