Výber darčeka na narodeniny – sústavný problém

Nájsť darček k narodeninám, ktorý by oslávenca skutočne potešil, je veľmi zložité. Všetci totiž chceme vidieť na tvári oslávenca úsmev, radosť a nefalšované prekvapenie z darčeka, ktorý si rozbalí. Chceme darovať darček, ktorý ho poteší, nie vec, ktorú po oslave okamžite odloží do skrine. Tak ako pri výbere darčeka postupovať?

Výber vhodného darčeka na narodeniny je pre mnohých z nás sústavným problémom. Oslávenca sa nechceme pýtať, čo by si prial, pretože prekvapenie je vždy lepšie, tak ako zvoliť správny darček? Ak chceme druhého potešiť, nemali by sme myslieť len na to, koľko peňazí minieme. Lacný darček sa spozná už na prvý pohľad a zas ani prehnane drahé darčeky nemusia potešiť každého.

Najlepší darček na narodeniny je ten, ktorý sa dáva od srdca a obdarovanému napovie, že ho skutočne poznáte a záleží vám na ňom. Mnohým ľudom urobia radosť maličkosti, akými sú kvety, bonboniéra, kvalitná čokoláda, alebo dobrá kniha. Náročnejším urobí radosť napríklad príjemný parfém, značkové hodinky, alebo krásny šperk. Dôležité však je pri kúpe darčeka poriadne uvažovať – ak poznáte človeka dobre, tak hneď budete vedieť, čo ho naozaj poteší.

Dnes je veľmi moderné darovať namiesto klasického darčeka zážitok. Zážitkové darčeky sú skvelé, pretože majú pridanú hodnotu. Ak niekto rozpráva o tom, že by chcel aspoň raz v živote vyskúšať zoskok z lietadla, bungee jumping, adrenalínovú jazdu, tak hravo do toho, takýto darček sa mu určite zapáči. Skvelým darčekom môžu byť aj víkendové a welness pobyty, či dokonca permanentka do fitness centra.

Ak už teraz viete, že budete mať s kúpou darčeka na narodeniny pre svojho blízkeho problém, tak sa s ním rozprávajte, počúvajte ho a premýšľajte nad tým, čo má rád. Určite prídete na to, čo ho zaručene poteší.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s