Kedy sa rozhodnúť pre sekciové garážové brány?

Sekciové garážové brány patria medzi obľúbený a často používaný typ garážových brán. Dokážu totiž prepojiť výnimočné vlastnosti – a síce priestorovú nenáročnosť a nízku hlučnosť – s elegantným a príjemným vzhľadom, ktorý navyše poskytuje širokú škálu rôznych úprav a zhotovenia. Garážové brány tohto typu sú však známe aj svojou dlhou životnosťou. Ak sa rozhodnete pre sekciovú garážovú bránu, nebudete musieť mať strach, že si niekedy v blízkej budúcnosti budete musieť zháňať náhradu.

Samotné garážové brány sa skladajú z pozdĺžne členených sekcií. Tie pri otváraní zachádzajú na vodiacich koľajniciach pod strop. Sekcie sú medzi sebou pospájané bezpečnostnými zámkami, ktoré slúžia na predchádzanie úrazom, hlavne privretiu prstov. Panely zateplené polyuretánovou penou zabezpečujú dobré termoizolačné vlastnosti, vďaka ktorým sa hlavne v zime nebudete musieť obávať, že do vašej garáže prenikne chlad a nízke teploty zvonku. Okrem toho majú všetky garážové brány integrovanú protipádovú poistku, ktorá je užitočná v prípade pretrhnutia pružiny.

Ďalšou výhodou, ktorú sekciové garážové brány poskytujú, je ich univerzálnosť a praktickosť. Je ich totiž možné  vyrobiť v typizovaných rozmeroch, ako aj na mieru. Vďaka rôznym typom kovania je navyše možné umiestniť bránu do akejkoľvek garáže. Z hľadiska ovládania poskytujú sekciové garážové brány dve možnosti – buď sa ovládajú manuálne alebo je ich možné regulovať prostredníctvom komfortného automatického pohonu.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s