Zverte sťahovanie do rúk profesionálov

Vraví sa, že je lepšie vyhorieť než sa sťahovať. Kto zažil, tak môže posúdiť. Sťahovanie sa, ale môže zaobísť bez zbytočných stresov, ak si objednáte kompletné sťahovacie služby. Sťahovacia firma sa o vaše veci a zariadenie postará od A do Z. Ako to vyzerá v praxi ?

Dôvodov, prečo na sťahovanie bytu si objednať profesionálov, je veľa. Firmy, ktoré sťahujú každý deň, vedia odhadnúť koľko krabíc a obalovej techniky bude potrebné práve na náš byt. Tieto firmy majú stabilných zamestnancov, ktorí sa ľahko prispôsobia vašim požiadavkám. Návštevu technika Vám väčšina sťahoviek neúčtuje.

Pred samotným sťahovaním je nutné všetky predmety starostlivo zabaliť a pripraviť na presun. Ak nemáte čas, alebo sa nechcete venovať baleniu a príprave na sťahovanie z iných dôvodov, je možné si doobjednať baliace služby a všetky starosti tak prenechať sťahovákom.

V dohodnutý deň a čas príde sťahovacie auto s pracovníkmi, ktorí budú byt sťahovať. Každá posádka má svojho vedúceho, ktorého povinnosťou je operatívne riešiť so zákazníkmi všetky prípadné problémy a požiadavky.

V rámci sťahovania bytu zabezpečuje firma i potrebné montáže nábytku. Na balenie používa len vhodný obalový materiál. Nábytok sa štandardne balí do bublinkovej fólie, a potom na sťahovacom aute do ochranných diek.

Do sťahovacieho auta sa najprv nakladá nábytok, ktorý je podľa potreby prekladaný škatuľami a drobnosťami. Všetky predmety sa sťahujú opatrne, aby nedošlo k poškodeniu.

Po naložení všetkých predmetov na vozidlo sa auto presúva na adresu vykládky. Pri vykladaní sa dávajú predmety na požadované miesto a nábytok sa rozbaľuje z ochranných obalov, ktoré sa na želanie zlikvidujú.

Človek sa nesťahuje každý deň, a tak nemá so sťahovaním toľko skúseností. Preto sa oplatí sťahovanie zveriť do rúk profesionálom, ktorí Vás odbremenia od mnohých starostí a ušetria Vám čas.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s