Aplikácie, ktoré nájdete v smartfóne Michala Suchobu

Už dávno ste neobohatili svoj mobil o nové aplikácie? Rozmýšľate, čo nové by ste si pridali do mobilu či tabletu? Máme pre vás pár zaujímavých tipov na aplikácie, ktoré nájdete aj v smartfóne angel investora Michala Suchobu.

CityMonitor

Bije vám do oka niečo vo vašom meste? Máte nápad, ako by sa dalo vaše mesto zmeniť, alebo by ste sa radi zbavili skládky, na ktorú sa nedá pozerať? Potom vyhľadajte práve túto aplikáciu, ktorá komunikuje priamo so samosprávou mesta. Jednoduchým pridaním nového podnetu prispejete k skvalitneniu života vo vašom okolí. Následne aj môžete sledovať proces vybavenia vašej pripomienky, prípadne si pozrieť aj nápady vašich spoluobčanov.

Notes for me

Ste majiteľom iPhonu? Gratulujeme. Možno však máte problém zapísať si doň také drobnosti, ako napríklad, čo treba kúpiť v obchode, kedy máte zájsť k lekárovi alebo, že treba vyzdvihnúť neter zo škôlky. Nemusíte kabelku alebo vrecká zaťažovať diárom. Celkom vám postačí, ak si do mobilu nainštalujete efektívnu aplikáciu Notes for me. Potom vám už žiaden detail z hlavy neunikne a v košíku budete mať presne to, po čo ste sa pôvodne do toho obchodu vybrali.

iBudget SK

Zaujíma vás, ako sa darí nášmu štátu s ekonomikou? Ako je na tom náš rozpočet? Chcete sa obrniť argumentmi do debaty s priateľmi? Pomôcť vám môže aj aplikácia iBudget SK, ktorá vám presne povie, ako je na tom Slovensko s výdavkami a príjmami. Nie je na škodu vedieť, či sa naše dane využívajú tak, ako by sme si to predstavovali…

Ak máte vlastný nápad na mobilnú aplikáciu, obrátiť sa môžete napríklad na investorov. Michal Suchoba je partnerom vo firme Miller Invest, ktorá vám poskytne financie na vaše nové podnikanie.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s