Ako sa kryť pred slnkom štýlovo?

Výsuvné markízy sú dobre známe už niekoľko desaťročí, no až v priebehu posledných rokov sa z nich stali nielen praktické slnečné clony, ale aj vkusné doplnky terás, balkónov či lodžie vášho rodinného domu. Kým v minulosti sa pod výsuvnými markízami rozumeli iba tienidlá, o ktoré ste sa mohli právom obávať pri každom silnejšom vetre či prudšom daždi, vedzte, že dnes pod výsuvnými markízami rozumieme aj robustné prevedenie nosnej konštrukcie a pevné výsuvné ramená.

Vďaka nim dokážete zakryť nielen malý balkón či terasu, ale aj oveľa väčšiu plochu, než pár metrov štvorcových.  Moderné výsuvné markízy majú vo väčšine prípadov elektrický pohon, ktorý je zasunutý v navíjacom valci. Vďaka tomu si užijete komfort, s akým ste sa pri výsuvných markízach zatiaľ nestreli.

Súčasné výsuvné markízy sa vyznačujú aj farebnou stálosťou či odolnosťou proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Dokonca sa na trhu môžete stretnúť aj s výsuvnými markízami, ktoré sú vyrobené z látky s ochranným UV vrstvami. Najmodernejšie technológie sa pričinili o úžasný krok vpred aj pri výsuvných markízach, výsledkom čoho sú výsuvné markízy, ktoré pracujú na veternej a slnečnej automatike. Pýtate sa, čo to vlastne znamená? Vysvetlenie je jednouché, no o to ohromujúcejšie. Spomínaná automatika totiž zabezpečí automatické vysúvanie markízy v závislosti od intenzity slnečných lúčov či od sily vetra. Vyberte si i vy najmodernejšie výsuvné markízy, ktoré budú ladiť vášmu oku i vašim prianiam.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s